Lubaczów998 Zdarzenia Budomierz: OSP Narol niesie pomoc uchodźcom

Budomierz: OSP Narol niesie pomoc uchodźcom

Budomierz: OSP Narol niesie pomoc uchodźcom post thumbnail image
Ochotnicza Straż Pożarna w Narolu od 27 lutego włączyła się w czynną pomoc dla uchodźców z Ukrainy przybywających do naszego kraju.

Nasze działania polegają na:
▪️Przygotowaniu punktów noclegowych oraz punktów pomocy,
▪️ Pełnieniu wielogodzinnych dyżurów w punkcie pomocy przy przejściu granicznym w Budomierzu
▪️Dowożeniu potrzebującym posiłków przygotowanych przez wolontariuszy w GOK Narol oraz w poszczególnych miejscowościach przez KGW.
W związku z bardzo dużą ilością obowiązków prosimy mieszkańców gminy Narol o włączenie się w pomoc osobom poszkodowanym przez konflikt zbrojny na Ukrainie. Wszelkie informacje jak pomóc są dostępne na profilu facebookowym Urzędu Miasta i Gminy Narol.
To co widzi się w telewizji a te sceny które obserwujemy tam ściskają za gardło i serce jeszcze bardziej i pokazują jakie dramaty przeżywają Ci ludzie i my przeżywamy je razem z nimi. Najbardziej szkoda dzieci dlatego prosimy o okazanie dobrego serca i włączenie się w pomoc jak tylko możecie. Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca!
🚒 Na miejscu pracowało i nadal pracuje wiele jednostek OSP i PSP z terenu powiatu oraz całego kraju a także wiele innych służb oraz wolontariuszy którzy nieustannie niosą pomoc uchodźcom.
 

Zobacz także: