Lubaczów998 Aktualności OSP Wielkie Oczy najlepsze w Turnieju Halówki

OSP Wielkie Oczy najlepsze w Turnieju Halówki

OSP Wielkie Oczy najlepsze w Turnieju Halówki post thumbnail image

Prawie wszystkie jednostki OSP działające na terenie gminy Wielkie Oczy wzięły udział w Turnieju Piłki Halowej, który odbył się w niedzielę 20 lutego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Wielkich Oczach. Najlepsi okazali się reprezentanci OSP Wielkie Oczy.

OSP Wielkie Oczy, OSP Żmijowiska, OSP Skolin, OSP Łukawiec, OSP Majdan Lipowiecki, OSP Kobylnica Wołoska i OSP Bihale – te drużyny walczyły o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP dh Alberta Hawrylaka.

Rozgrywki rozpoczęły się od meczy w grupach. Mistrzowie i wicemistrzowie z ubiegłorocznych zawodów (OSP Żmijowiska i OSP Wielkie Oczy) rozegrali spotkania w oddzielnych grupach. Po meczach „każdy z każdym” odbyły się półfinały i finały. O miejsce trzecie walczyły OSP Żmijowiska i OSP Kobylnica Wołoska. Mistrzowie z ubiegłego roku (OSP Żmijowiska) okazali się lepsi pokonując drużynę z Kobylnicy Wołoskiej. O Finał walczyły OSP Wielkie Oczy i OSP Skolin. Poziom był tak wyrównany, że o zwycięstwie zdecydowała seria rzutów karnych. Tu lepsza okazała się drużyna gospodarzy.

Klasyfikacja końcowa:

1. OSP Wielkie Oczy
2. OSP Skolin
3. OSP Żmijowiska
4. OSP Kobylnica Wołoska

Zawody sędziował Maciej Nienajadło – nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP w Wielkich Oczach.

Zdjęcia: Gmina Wielkie Oczy

Zobacz także: