Lubaczów998 Aktualności Powołanie nowego Prezesa OSP w Oleszycach

Powołanie nowego Prezesa OSP w Oleszycach

Powołanie nowego Prezesa OSP w Oleszycach post thumbnail image

Jarosław Wojtak został nowym prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleszycach. Zastąpił on Andrzeja Osucha, który zrezygnował z sprawowania tej funkcji.

W sobotę (11.02) w związku ze śmiercią Wiceprezesa śp. dh Tadeusza Kuraka i pisemną rezygnacją z funkcji Prezesa druha Andrzeja Osucha odbyło się walne zebranie sprawozdawcze jednostki z Oleszyc. W trakcie spotkania wybrano nowego prezesa oraz zmienił się zarząd:

Prezes: dh Jarosław Wojtak
Wiceprezes Naczelnik: dh Piotr Janowski
Zastępca Naczelnika: dh Tomasz Chromiński
Wiceprezes: dh Antoni Babula
Wiceprezes: dh Piotr Kurak
Sekretarz: dh Krzysztof Śliwa
Skarbnik: dh Jan Nowicki
Członek Zarządu: dh Andrzej Osuch
Członek Zarządu: dh Norbert Sęk

Jarosław Wojtak to były komendant komisariatu policji w Oleszycach. W tej chwili jest na policyjnej emeryturze. Pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy Oleszyce. Jest absolwentem Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Zdjęcia: OSP Oleszyce/ zlubaczowa.pl

Zobacz także:

Ogólnopolski Turniej Konkursu Wiedzy Pożarniczej w Gminie Wielkie OczyOgólnopolski Turniej Konkursu Wiedzy Pożarniczej w Gminie Wielkie Oczy

W poniedziałek 13 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Łukawcu, odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Celem konkursu jest wyposażenie dzieci i młodzieży w teoretyczną wiedzę z zakresu