Lubaczów998 Aktualności Strażackie zaręczyny na zawodach strażackich w Narolu

Strażackie zaręczyny na zawodach strażackich w Narolu

Strażackie zaręczyny na zawodach strażackich w Narolu post thumbnail image

W niedzielę (02.07) w Narolu odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek z Gminy Narol. Było to wyjątkowe wydarzenie, bo po zakończeniu zmagań strażacy byli świadkami zaręczyn!

W niedzielę w Narolu rozegrano gminne zawody sportowo – pożarnicze gminy Narol w których gościnnie wzięła udział drużyna OSP Nowe Brusno z gminy Horyniec Zdrój. Z gminy Narol wystartowało w sumie 8 ekip: MDP OSP Lipie, kobieca drużyna OSP Łówcza, OSP Narol, OSP Lipie, OSP Łówcza, OSP Płazów, OSP Huta Różaniecka, OSP Ruda Różaniecka.

Najpierw odbyła się sztafeta pożarnicza 8x 50m dla MDP i 7x 50m dla grupy A (mężczyźni) i grupy C (kobiety) a następnie ćwiczenie bojowe. Po zakończonych konkurencjach klasyfikacja końcowa uplasowała się następująco:

Gmina Horyniec Zdrój:
Grupa A:
1. OSP Nowe Brusno

Gmina Narol
Grupa MDP:
1. OSP Lipie

Grupa C:
1. OSP Łówcza

Grupa A:
1. OSP Ruda Różaniecka
2. OSP Płazów
3. OSP Huta Różaniecka
4. OSP Narol
5. OSP Łówcza
6. OSP Lipie

Po zakończonych zawodach druhom zostały wręczone odznaki za wysługę lat, a także odznaki Strażak Wzorowy.

Zaręczyny po zawodach

Po wręczeniu nagród doszło także do zaskakującej sytuacji. Przed szereg poproszono druhnę Monikę Puk pod pozorem wręczenia nagrody specjalnej którą wręczyć jej miał jej chłopak Dariusz Szałański (również strażak z Łówczy) jak się okazało tą nagrodą był pierścionek zaręczynowy! Monika odpowiedziała “TAK” i na oczach strażaków gminy Narol doszło do przyjętych oświadczyn!

– Świeżo zaręczonej parze druhów życzymy dużo pomyślności i szczęścia na nowo objętej drodze życia, wszyscy świadkowie będą Wam kibicować z całego serca – życzą strażacy z Narola

zlubaczowa.pl

Zdjęcia: OSP Narol

Zobacz także: