Lubaczów998 Aktualności Święto strażaków z Gminy Narol

Święto strażaków z Gminy Narol

Święto strażaków z Gminy Narol post thumbnail image

W sobotę swoje święto obchodzili strażacy z gminy Narol. Obchody połączone były z poświeceniem nowego pojazdu dla OSP Narol.

Obchody Gminnego Dnia Strażaka rozpoczęła msza św. w kościele parafialnym w Narolu. Po nabożeństwie na placu przed ratuszem odbyły się oficjalne uroczystości.

Ważnym wydarzeniem podczas sobotnich uroczystości było oficjalne oddanie do użytku i poświęcenie nowego wozu dla strażaków z Narola. Nowy ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy, tak długo wyczekiwany przez załogę OSP Narol  został oficjalnie przekazany i oddany, by służył mieszkańcom w ochronie ich zdrowia, życia i mienia.

W święcie strażaków z gminy Narol udział wzięli m.in. wiceminister Anna Schmidt, poseł Teresa Pamuła zastępca komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Janusz Jabłoński, komendant PSP w Lubaczowie bryg. Michał Lautenszleger, a także przedstawiciele służb mundurowych, samorządowcy oraz leśnicy.

Zdjęcia: Miasto i Gmina Narol

Zobacz także:

Spotkanie dotyczące dotacji “Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek ochotniczych straży pożarnych”Spotkanie dotyczące dotacji “Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek ochotniczych straży pożarnych”

22 czerwca 2023 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbyło się spotkanie w trakcie którego zostały podpisane i przekazane umowy na zakup sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży